BLACK on WHITE

Proč dveře DEXTÜRA? Snadno se udržují. Popsané dveře třeba lihovým fixem? Nevadí! Dveře DEXTÜRA vyčístíte i od lihové fixy aniž by se lak poškodil. Nevadí jim ani voda a vlhkost.

Design, který zaujme. Bílé dveře DEXTÜRA určují nové standardy a jsou důkazem, že v jednoduchosti je krása. Jsou exkluzivní, splňují ty nejvyšší nároky a z obyčejného dělají neobyčejné.

                                                         NYNÍ S ČERNÝMI DOPLŇKY                                                            Černé doplňky jsou dokonalou kombinací k bílým dveřím.  Celkový vzhled dveří je určen i typem doplňků, kliky a závěsy v trendově  černé barvě   dokonale kontrastují s bílými dveřemi                                                                        FRAME                                                                                     dveře, které mají charakter.39 modelů dveří s frézováním nebo prosklením, zasklívací rámečky v bílé,  černé a repro šedé.

  Neponičí se, nevyblednou. Na dveře je nanesen superlak EPC, který byl původně vyvinut pro automobilový a letecký průmysl. Je odolný proti mechanickému poškození. Nevadí mu nárazy ani škrábání klíči. Na barevnou stálost laku bílých dveří DEXTÜRA je poskytována záruka 10 let.

Životnost Superlaku? Od roku 1970 vyrábí společnost DEXTÜRA dveře se Superlakem. Je šetrný k životnímu prostředí, přitom extrémně odolný a zaručuje dlouhou životnost dveří. Dveře ze začátků společnosti DEXTÜRA přežili desetiletí, několik generací a dodnes plní svůj účel ve spoustě domácností .

Co Superlack vydrží? Je odolný proti poškrábání, vydrží malování tužkou, propiskou nebo fixou, odolává míčům nebo normálním kolizím s dětskými odrážedly a snese šťávu, čokoládu nebo zmrzlinu. Při těchto „normálních“ zatížení vydrží dveře se Superlakem mnoho, mnoho let.

 
Více informací na stránkách výrobce: Dextura